MÍCHÁME ODSTÍNY DLE RAL A NCS VZORNÍKŮ

Míchané odstíny RAL a NCS nabízíme v produktových řadách:

Ochranou olejovou lazuru nabízíme ve dvou provedení a to s optikou hedvábný polomat nebo s matnou optikou povrchu. Selskou barvu, Terasový olej a Dekorační vosk dodáváme s optikou hedvábný polomat.

Společnost Osmo je specialistou na optimální souhru mezi dřevem a nátěrem. Šetrné zacházení s přírodními zdroji v kombinaci s nabídkou nejlepšího poměru ceny a kvality, jednoduché zpracovatelnosti a vysoké vydatnosti je to, co nám leží na srdci.

V porovnání s běžnými nátěrovými hmotami jsou Osmo nátěry považovány za šetrné k životnímu prostředí, a to zejména díky malému množství obsažených rozpouštědel. Hluboký výzkum a vývoj v oblasti barev umožnil společnosti Osmo nabídnout rozsáhlou škálu nových barev, čímž vytváří zážitek na míru pro každého jednotlivce.

Tónovací systém Osmo s automatickým dávkováním pigmentových past umožňuje efektivně vyrábět vysoce kvalitní přírodní barvy Osmo ze škály odstínů RAL a NCS. Náš vysoce výkonný kompaktní stroj Fast & Fluid HA180 využívá píst ZeroPurge™ a funkce AutoDrive™ a díky vyspělé technologii míchacího stroje dokážeme dodávat odstíny s garantovanou přesností dle vzorkovníků RAL a NCS. Po namíchání požadovaného odstínu vyžaduje každá barevná směs vložit do shakeru, který dokonale promíchá a stmelí veškeré pigmenty s bází v jeden celek tak, aby byl nátěr připravený k okamžitému použití.

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici veškeré komponenty pro výrobu skladem, můžeme našim zákazníkům nabídnout expresní dodací lhůty.